.

.

Mileseey Ласерски Растојание Measurer Метар Висина Мерни Инструменти D8 40M Сина Боја Rangefinder

Mileseey Ласерски Растојание Measurer Метар Висина Мерни Инструменти D8 40M Сина Боја Rangefinder

DEN 1032.00
DEN 2064.00
-50 %
Од стока

Ласерски Растојание Measurer Метар Висина Мерни Инструменти D8 40m Црвено Препорачувам
Ние ќе испрати Црвена боја D8 40 M , и ние се уште ќе испрати сина боја кога сте во Русија ,благодарам,
Кина Пост
СЕКРЕТАР пост
Netherland Пост
Шведска Пост
EMS
UPS-от
DHL
Fedex
Време на испорака (Русија, Белорусија, Украина, Бразил)
30-60
Дена
30-60
Дена
30-60
Дена
30-60
Дена
15-60
Дена
N/A
N/A
N/A
Време на испорака(повеќето развиени земји)
7-35
Дена
7-35
Дена
7-35
Дена
7-35
Дена
3-15
Дена
3-7 Дена
3-7 Дена
3-7 Дена
Батеријата
Никој
Никој
Yes
Yes
Yes
Никој
Никој
Никој
Онлајн следење
3-5 Дена
3-5 Дена
3-5 Дена
3-5 Дена
2-3 Дена
1-2 Дена
1-2 Дена
1-2 Дена
Забелешка
2-7 Дена
2-7 Дена
2-7 Дена
2-7 Дена
Од 2 до 5 Дена
2-7 Дена
2-7 Дена
N/A
1. Околу 15 работни дена по добивањето на плаќање( врз основа на реалните количество).
2. Следење Бр. ќе бидат испратени до вас по породувањето, и ние ќе ги пратите на стоки за вас, се додека не добиете тоа.
Некои земји, како Русија ќе испрати производи од Шенжен Склад или Хонг Конг Магацин, ве молиме проверете подолу време на испорака
Предност на производот
Mileseey Кина прво самостојно развиена автоматско оптички калибрација усогласувања и производот производство на линија, така што производот точноста повеќе безбеден. Автоматизирано производство линии за да се обезбеди ефикасноста на производството, годишното производство е речиси еден милион единици.

Мерен Опсег:
40m, 80m, 100
Точност На Мерење На:
+-2mm
Број На Модел На:
D8 40M
Моќност Тип:
Батеријата-Напојува
Бренд Име:
MiLESEEY
Големина:
120*48*27MM
ласерски тип:
650nm
Мерење на растојание:
Yes
континуирано мерење:
Yes
Max/Микс мерење:
Yes
R

Купувачите избираат и