.

.

Убава Латинска Танц Облека За Дами Црна Ракави Одделение Секси Здолниште Жените Модерен Ballroom Танцува Сплит Фустани 13157

Убава Латинска Танц Облека За Дами Црна Ракави Одделение Секси Здолниште Жените Модерен Ballroom Танцува Сплит Фустани 13157

DEN 2256.00
Од стока


Бренд : Танц Кралица
Големина
Половината Должина(единица : cm)
Хип(единица : cm)
Висина(единица : cm)
Биста(единица : cm)
S
64-68
84-88
158-163
83-86
М
68-72
89-93
161-166
86-88
L
72-76
93-97
166-170
88-91
Совет : 1cm=0.393 инчен / 1inch=2.54 см
"Големината mearsured од страна на самите себе,
понекогаш има некои грешки, но секогаш во рамките на 3cm."
Бренд : Најдобар Танчер
Големина
Половината Должина(единица : cm)
Хип(единица : cm)
Висина(единица : cm)
Биста(единица : cm)
S
64-68
84-88
158-163
83-86
М
68-72
89-93
161-166
86-88
L
72-76
93-97
166-170
88-91
Совет : 1cm=0.393 инчен / 1inch=2.54 см
"Големината mearsured од страна на самите себе,
понекогаш има некои грешки, но секогаш во рамките на 3cm."

Големина:
S, M, L
Танц Тип:
Латински јазик
Бренд Име:
Танц Кралица
Пол:
Жените
Број На Модел На:
DQ13157
Материјал:
Spandex,Најлон,Памук
Стил:
Жените Латинска Танц Облечи
Материјал:
Свила
Вклучуваат 1 buc:
Се облекуваат
За:
Латинска / Ча ча / Румба / Самба / Пасо doble / Каубој
совети:
Боја и Стил Застапеност може да се разликува од страна на мониторот.
R

Купувачите избираат и