.

.

MEIKE МК-НУ-E Прирачник се Фокусира Леќа Планината Адаптер Прстен за Nikon F Објективот на Sony Mirrorless E Планината Камера 3 3N 5N 5R 7 О7 A7R

MEIKE МК-НУ-E Прирачник се Фокусира Леќа Планината Адаптер Прстен за Nikon F Објективот на Sony Mirrorless E Планината Камера 3 3N 5N 5R 7 О7 A7R

DEN 2784.00
Од стока

МК-НУ-E
Одговара:Sony Mirrorless Камери Голема функција: ◆ MEKE адаптер прстен МК-НУ-E е погоден за Sony mirrorless камера планината да Nikon F-планината Lense. Поддршка за: ◆ Поддршка на Sony Full-frame ◆ Компатибилен Со Nikon F-Mount Објективи ◆ Целосна Метална Рамка ◆ Напредни Мат Спреј на Кожата ◆ Поддршка Автофокус

Бренд Име:
ARMORKING
Компатибилен Бренд:
NIKON
Број На Модел На:
МК-НУ-E
R

Купувачите избираат и