.

.

N16 Висок квалитет на Големо Куче Влечење Јаже Големо Куче Поводник најлон Ткаени големи Милениче јаже производ за кучиња Експлозија доказ Куче Поводник

N16 Висок квалитет на Големо Куче Влечење Јаже Големо Куче Поводник најлон Ткаени големи Милениче јаже производ за кучиња Експлозија доказ Куче Поводник

DEN 342.00
DEN 397.44
-14 %
Од стока


N16 Висок квалитет на Големо Куче Влечење Јаже Големо Куче Поводник најлон Ткаени големи Милениче јаже производ за кучиња Експлозија доказ Големи Куче Поводник
Функција :
Рачно плетење,удобно,носат-отпор,Стил, погоден за краток домет контрола на кучиња
Спецификација :
Име на производ : Експлозија доказ еден чекор
Материјали : Најлон
Боја : Црвена,Сина,Црна,Армијата зелената боја,Црна+Сина,Црвена+Црна,Црвена+Сина
Големина : M : (L*W= 40*2.5 cm ) / L : (L*W=70*2.5 см)
Neight тежина : М : 210g L : 245g
Погодна за средни и големи кучиња
Пакетот вклучува :
1*Куче поводник
За нас :
Производи : Сите наши производи се користи Еко-пријателски и безбедно материјали, и ние имаме строга контрола на квалитетот постапка. Така што остатокот може да се уверам во квалитетот на нашите производи.
· Попуст : Голема цел од голем попуст, па ако го купите голема количина, ние може да ви понуди многу конкурентна цена. Ако сакате да знаете повеќе за попуст, ве молиме да бидат слободни да контакт.
· Прилагодено Направи/OEM : Ние сме фабриката, па OEM/Custom направи е добредојден. Ако ви се нудат на дизајн, ние може да произведе објектите што сакате.

Големина:
40CM, 70CM
Тип:
Кучиња
Материјал:
Најлон
Бренд Име:
Ајде да домашно Милениче
Тип:
Leashes
Функција:
Отцепување,Брзо Ослободување
Сезоната:
Сите Сезони
Шема:
Цврста
Тип:
Кучиња
боја:
Црвена/црна /сина / Војска зелена /црвена& сината/црвената&црно /црно-сини
Ширина:
2.5cm
погоден:
Куче
Стил:
Спорт/Обука
Се водат скала:
M=50cm/L=70cm
Местото на Оригиналот:
Dongguan.Chian(Копно)
Пол:
Општи
Функција:
експлозија доказ
R

Купувачите избираат и