.

.

N18 Рефлексивни Двојно Куче Поводник За Две Кучиња Метежот Слободни Двојно Куче Спојка Bungee Еластична милениче води За Одење И Обука

N18 Рефлексивни Двојно Куче Поводник За Две Кучиња Метежот Слободни Двојно Куче Спојка Bungee Еластична милениче води За Одење И Обука

DEN 371.00
DEN 412.32
-10 %
Од стока


N18 Рефлексивни Двојно Куче Поводник За Две Кучиња Метежот Слободни Двојно Куче Спојка Bungee Еластична милениче води За Одење И Обука
Sprcification :
Име на производ : бафер двојна глава јаже
Материјали : Најлон+ Метал + Силна гумени бендот
Боја : Виолетова, Сина, Зелена
Големина Wideth Должина Се Протега На Должина, Тежина
S 1,5 см 70cm 65~125cm 90g
М 2.0 cm 97cm 85~170cm 150g
L 2.5 cm 107cm 95~210cm 215g
Suitabel за мали и mediun големи кучиња
Пакетот вклучува :
1*Куче двојна глава поводник
За нас :
· Производи : Сите наши производи се користи Еко-пријателски и безбедно материјали, и ние имаме строга контрола на квалитетот постапка. Така што остатокот може да се уверам во квалитетот на нашите производи.
· Попуст : Голема цел од голем попуст, па ако го купите голема количина, ние може да ви понуди многу конкурентна цена. Ако сакате да знаете повеќе за попуст, ве молиме да бидат слободни да контакт.
· Прилагодено Направи/OEM : Ние сме фабриката, па OEM/Custom направи е добредојден. Ако ви се нудат на дизајн, ние може да произведе објектите што сакате.
·Производство на многу видови на домашни производи, како што се пет облека, пет превозници, пет додатоци, пет јаки и така натаму.

Големина:
S 65-125cm, M 85-170cm, L 90-210cm
Тип:
Кучиња
Материјал:
Најлон
Куче Поводник Тип:
Двојно Leashes
Бренд Име:
Ајде да домашно Милениче
Функција:
Рефлексивни,Отцепување,Брзо Ослободување
Тип:
Leashes
Сезоната:
Сите Сезони
Шема:
Цврста
Тип:
Кучиња
боја:
Виолетови /Црвени/Сино
Ширина:
S=1.5cm/M=2.0cm/L=2.5cm
погоден:
Куче
Стил:
Спорт/Рекреација
Се водат скала:
S=65~125cm/M=85~170cm/L=95~210cm
Местото на Оригиналот:
Dongguan.Chian(Копно)
Големина:
S M L
Тежина:
S=90g/M=150g/L=215g
R

Купувачите избираат и