.

.

НОВИ Skilhunt S3 про USB полнење тактички светло КРИ XHP35 HD 1600 светилка Лумен

НОВИ Skilhunt S3 про USB полнење тактички светло КРИ XHP35 HD 1600 светилка Лумен

DEN 3124.00
DEN 3359.52
-7 %
Од стока


S3 про HI / HD USB полнење тактички LED светилка
LED : КРИ XHP35 HD
Макс излез : 1600 Лумен /
Макс траење : Повеќе од 1 месец
Водоотпорен : IPX-8
Отпорност на : 1 Метар
Батерија : 1×18650
Номинална Опсег : 2.8 V ~ V 8.4
USB полнење : 5 V 1А
Ние препорачуваме да користите 18650 литиум батерија со одлична празнење перформанси.
Димензија :
Должина 143.7 mm/5.66 инчен
Глава дијаметар 36.0 mm/1.41 инчен
Телото дијаметар 25.4 mm/1.0 инчен
Тежина : 125g /4.4 оз(исклучи батеријата)
Пакет Се Вклучени :
1x Skilhunt S3 про КРИ XHP35 HD 1600 светилка Лумен
1x Додатоци : Operator ' s manual, Резервни O-прстени, Резервни Опашка капа, Гумени се Подигне, USB кабел, клип, lanyard

Тип На Објект:
Рефлектори
Wattage:
1600 Lumen
Зум:
No
Тип На Батерија:
Литиум Јонска,18650
Функција:
Тешко Светлина
полнач:
Не Е Применливо
Поддршка Dimmer:
2-4 датотеки
Тело Материјал:
Алуминиум
сертификација:
ГШ,CCC
Лумен:
1600
Префрлете Го Режимот:
Висок/Среден/Низок
Извор На Светлина:
LED Светилки
Број На Модел На:
S3 про HD
Фокусна Должина:
Не-прилагодлив
боја:
Црна
Водоотпорен:
Yes
Осветлување Растојание:
200-500 m
Модел на LED Монистра:
КРИ XHP35 HD
R

Купувачите избираат и