.

.

За Отворено Качување Спортски 2309-1500 Lumens Велосипед Предните Светла 6 Switch Режими 3 Прилагодливи Батерија 18650 Главата Светлина

За Отворено Качување Спортски 2309-1500 Lumens Велосипед Предните Светла 6 Switch Режими 3 Прилагодливи Батерија 18650 Главата Светлина

DEN 769.00
DEN 960.96
-20 %
Од стока

modname=ckeditor
Спецификации :
Бренд : JIGUOOR
Модел : 2309-A
Emitter Бренд/Тип : 3 x XML-T6 + 2 x LTS Бела Светлина
Боја за ОТПАДОЦИ : Бела
Материјал : Алуминиум Легура & ABS
Макс Излез : 1500 lumens(max)
6 Switch Начини : 1x T6 Светла ,2x T6 Светла ,3x T6 Светла ,2x LTS Бела Светлина, Светла ,3x T6 + 2x LTS Светла ,3x T6 + 2x LTS Флеш
Батеријата Конфигурации : 2x Батерија 18650(не се вклучени)
Тип На Прекинувач : Притиснете Го Прекинувачот
Притиснете Прекинувач : 50-100
Карактеристики :
Максимална излезна на 1500 lumens. Ултра сјајна LED светилки. Прилагодливи главата рака да ги собере сите глави и шлемови. Тоа е исто така Погоден за повеќето затворен како дома одржување и активности на отворено како кампување, риболов, пешачењето, мапата читање, ноќта риболов, ноќно летање, едрење, спелеолошки и лов итн. Животот водоотпорен, општата дожд нема да биде проблем, но не мора нуркање функција. Работното време е врз основа на вашите батерии. Пакет Се Вклучени :
1 x Headlamp(без Батерии и Полнач)
1 x USB Кабел modname=images&cols=1&colspace=10&rowspace=10&align=center

Емитуваат Боја:
Бела
Боја На Каросеријата:
Црна
Тип На Објект:
Рефлектори
Осветлување Растојание:
50-100 метри
Бренд Име:
jiguoor
Тип На Батерија:
18650
Тело Материјал:
Алуминиум легура
полнач:
Батерија
Извор На Светлина:
LED Светилки
Префрлете Го Режимот:
Зумирање
Модел на LED Монистра:
T6
Фокусна Должина:
прилагодлив
Водоотпорен:
Yes
Зум:
Yes
Поддршка Dimmer:
5-8 датотеки
Лумен:
Други
боја:
Бела
R

Купувачите избираат и