.

.

Шарени LED Сијалица E27 Топче за Голф Свет 3W Пластични Заштеда на Енергија Светилка партија Дома Декор Осветлување AC 110-240V

Шарени LED Сијалица E27 Топче за Голф Свет 3W Пластични Заштеда на Енергија Светилка партија Дома Декор Осветлување AC 110-240V

DEN 83.00
DEN 93.60
-11 %
Од стока


Поддршка Dimmer:
No
Тип На Објект:
LED Светилки
Прозрачна Флукс:
249 Lumens & Под
LED Чип Бренд:
Кри
LED Чип Модел:
SMD3528
Напон:
85-265V
сертификација:
CCC,RoHS,CE
Повод:
дневна соба
Бренд Име:
KINLAMS
Зрак Агол(°):
180°
Моќ Толеранција:
5%
Просечен Живот (часот):
3000Hrs
Led Сијалица Тип:
Меур Топката Сијалица
База Тип:
E27
Обликот:
Свет
Должина:
7cm
R

Купувачите избираат и