.

.

5W E27/7W/9W LED ПИР Сензор за Движење Авто Заштеда на Енергија Светлина, Крушка Светилка Инфраред T16 Капка брод

5W E27/7W/9W LED ПИР Сензор за Движење Авто Заштеда на Енергија Светлина, Крушка Светилка Инфраред T16 Капка брод

DEN 136.00
DEN 163.68
-17 %
Од стока


Материјал : Пластични, ПРЕДВОДЕНИ
Производ во Боја : Видете слики
Светла Боја : Бела
Температура на бојата : 5500-7000 K
Спецификации :
Вати : 5 W/7 W/9 W
Зрак Агол(°) : 180°
Просечен Живот (часот) : 50000
База Тип : E27
Напон : 85-265 V
LED Чип Модел : 5730
Сертификација : CCC, CE, Ro HS
Моќ Толеранција : 1%
Повод : дневна соба
Led Сијалица Тип : Меур Топката Сијалица
Облик : меур топка
Одложување време : 25~35 S
Производ : светилка со сензор за движење
Големина На : (L*W)
5 W : 11cm*6cm/4.33*2.36"
7 W : 12cm*7cm/4.72"*2.76"
9 W : 13cm*8cm/5.12"*3.15"
Нема мало Пакет
Количина : 1 Компјутер
Answer : ___________________________ Note :
D ue на разликата меѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува :
1 Pc x 5 W/7 W/9 W E27 LED Сијалица

боја:
5W, 7W, 9W
Бренд Име:
YAM
Е Светилки Вклучени:
Yes
Обликот:
Капка Вода
Тип:
ноќ светлина
Енергија:
Движење
Wattage:
6-10W
Извор На Енергија:
AC
Тип На Батерија:
Никој
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Тело Материјал:
ABS
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Батерии Вклучени:
No
Напон:
90-260V
Употреба:
празник
Е Батерии Се Потребни:
No
Тип На Објект:
Ноќ Светла
R

Купувачите избираат и