.

.

POCKETMAN УВ Стерилизација Тоалет Светлина 16 Бои Менување на ПИР Сензор за Движење RGB LED Светло Со Ароматерапијата За Тоалет Сад

POCKETMAN УВ Стерилизација Тоалет Светлина 16 Бои Менување на ПИР Сензор за Движење RGB LED Светло Со Ароматерапијата За Тоалет Сад

DEN 297.00
DEN 370.56
-20 %
Од стока


Pocketman УВ Стерилизација Тоалет Светлина 16 Бои Менување на ПИР Сензор за Движење RGB LED Светло Со Ароматерапијата За Тоалет Сад
Спецификација :
Материјал : ABS+ PC
Тип на сијалица : RGB LED светло +UV светлина
Напон : 4.5 V
Водоотпорен опсег : IP54
Големина : 70*65*25mm
Напојува : со 3*ААА батерии
Карактеристики :
1.Надгради Дизајн
Опремени со ултравиолетова светлина да disinfect во тоалет сад & 2 ПВЦ миризливи парчиња кои може да се подобри миризба низ тоалет.
2.16 Бои Rotatable/Fixable
16 бои променливо! Боите може да се ротира или фиксна со притискање на контрола на копчето. Уредот ќе продавница за фиксно боја можете да изберете за последен пат.
3.Осветлете Ја Вашата Тоалет, Светло До Вашиот Живот
Ви помогне да се лоцира во тоалет, без да го вклучи светлото во вашата бања, на мека светлина заштита на вашите очи и поспаност, светлина вашата соба и начин. Безбеден за деца, постари и семејството!
4.Издржливи & Поздравниот-доказ Материјал
Изработен од ABS школка и силиконски рака, лесен и пренослив дизајн. Нашите LED тоалет ноќ светлина е поздравниот-доказ, никогаш не се грижите за прскање на тоалет сад, се безбедни за употреба во бањата.

Бренд Име:
POCKETMAN
Е Светилки Вклучени:
Yes
Обликот:
глувчето
Тип:
ноќ светлина
Енергија:
Движење
Wattage:
0-5W
Извор На Енергија:
Сува Батеријата
Тип На Батерија:
ААА
сертификација:
CQC,CE,RoHS,CCC,EMC,FCC
Тело Материјал:
ABS
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Батерии Вклучени:
No
Употреба:
За итни случаи
Е Батерии Се Потребни:
Yes
Број На Модел На:
Сензор Тоалет Светлина
Тип На Објект:
Ноќ Светла
Напон:
4.5V
R

Купувачите избираат и