.

.

Нордиските Дневна Соба LED Ѕид Светилки Американски Минималистички Beanstalk Светла Модерен Дизајн Ноќни Читање Светлина Затворен Осветлување

Нордиските Дневна Соба LED Ѕид Светилки Американски Минималистички Beanstalk Светла Модерен Дизајн Ноќни Читање Светлина Затворен Осветлување

DEN 1204.00
DEN 1719.84
-30 %
Од стока


Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
Е Светилки Вклучени:
No
Стил:
Модерна
Боја На Каросеријата:
Црна
База Тип:
E27
сертификација:
RoHS,CCC,CE
Тело Материјал:
Железо
Сенка Тип:
Чисто Стакло
Осветлување Област:
5-10square метри
Напон:
90-260V
Техника:
Насликани
Е dimmable:
Yes
Број на извори на светлина:
2
Примена:
Foyer,Кревет Соба,Трпезарија,Студија
Бренд Име:
BLUEKING
Сенка Ветер:
До & Долу
Материјал:
Стакло Камен
Употреба:
Индустриски
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Извор На Светлина:
LED Светилки
Гаранција:
3 Години
Извор На Енергија:
AC
Примена:
дневна соба,бар
Тип На Прекинувач:
не го вклучите тоа
R

Купувачите избираат и