.

.

[Ти си Мојата Тајна] Boho Стил Печатени Фитнес Долари Leggings Жените Бохемија Тенок Плус Големина Панталони Leggins Жените им Помогнам на Секси Панталони

[Ти си Мојата Тајна] Boho Стил Печатени Фитнес Долари Leggings Жените Бохемија Тенок Плус Големина Панталони Leggins Жените им Помогнам на Секси Панталони

DEN 200.00
DEN 312.00
-36 %
Од стока


Производ Детали
-Тип : жените leggings
Boho Стил Печатени Фитнес Leggings Жените Бохемија Секојдневен Тенок Молив Панталони Leggins Жените Им Помогнам На Панталони
За пад на превозот
-Нашите предмети се секогаш во парк .
-Квалитетот е одличен .
-Нема да не остави никакви информации за пратката .
-Брод во 2-3 дневна по добиете плаќање .
-Ако сте заинтересирани во промет на големо, пад на превозот, се чувствуваат слободни да контакт .
-Снабдување со висок квалитет модел фотографии
-Може да се направи производ според клиент е дизајн со нашата фабрика
-Може да понуди популарен стил или дизајн, ако е избран од страна на нашата фабрика. Ние ќе го направи тоа за вас исто така.
големина на Половината Хип Должина инчен cm инчен cm инчен cm XS - - - - - - S 22.83-29.13 58-74 34.65-42.52 88-108 36.22 92 М 24-30.31 61-77 36.22-40.09 92-112 32.66 92 L 25.2-31.5 64-80 37.80-45.67 96-116 37 94 XL 26.38-32.68 67-83 39.37-47.24 100-120 37 94 XXL 27.4-33.78 70-86 40.87-49.04 102-124 37.78 96 XXXL 28.7-34.89 73-89 41.38-51.32 106-126 37.78 96 Главен материјал : Полиестер 88% Spendex 11%
Рака мие само
Не собори сува
Не суво чистење
Не сува кајгана
Сува рамен
lron нема средна топлина Крис Тежина : 47kg Hight : 170cm Биста : 81cm Половината : 64cm Хип : 96cm Јакна Големина : S Панталони големина : S Зголеми Тежина : 49kg Hight : 172cm Биста : 83cm Половината : 68cm Хип : 100cm Јакна Големина : S Панталони големина : M(42) Аманда Тежина : 54kg Hight : 177cm Биста : 88cm Половината : 70cm Хип : 96cm Јакна Големина : M Панталони големина : L(46-48)
Ние ќе испраќање на производи во рок од 5 работни дена по систем ја потврдува вашата исплата.

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Leggings
Пол:
Жените
Дебелина:
Стандард
Должина:
Ankle-Length
Број На Модел На:
boho leggings
Бренд Име:
Ти си Мојата Тајна
Материјал:
Полиестер,Spandex
Стил:
Streetwear
Ткаенина Тип:
Плетени
Шаблон Тип:
Печати
Половината Тип:
Средината
Име на производ:
Leggings
каталог:
жените leggings
Тип:
Bottoms
Печати:
3d Дигитална
Шема:
boho leggings
Половината Тип:
Ниска Половината
Стил:
Чешка
Големина:
S,M,L,XL,XXL,XXXL
Друга Услуга:
Трговија на големо,се Откажат од превозот,ги Прилагодите
R

Купувачите избираат и