.

.

98%НОВ D600 картичка, поклопецот за nikon D600 сп покрие D610 SD мемориска картичка вратата D610 картичка покрие dslr фото камера Поправка Дел

98%НОВ D600 картичка, поклопецот за nikon D600 сп покрие D610 SD мемориска картичка вратата D610 картичка покрие dslr фото камера Поправка Дел

DEN 1164.00
DEN 1294.08
-10 %
Од стока

Прашање? Ако сакате да зборувате со нашите услуги на клиентите претставник за тоа како да го инсталирате овој дел или општо прашање за овој објект, се чувствуваат слободни да контакт со оставање на вашето име, тел. број и прашањето на нашата e-mail адреса . Нашата служба за корисници оддел ќе ве контактираме во рок од 48 часа. Трговија на големо? Ако сте дигитални поправка центар во потрага по силен снабдувач или ако желба за купување на нашите производи во големи количини, можете да не контактирате директно. Можете да одредите вашиот саканата количина на елементи и одредена марка и модел број. Потоа, нашата служба за корисници оддел ќе ве контактираме во рок од 48 часа. За Нас Нашите техничари имаат повеќе од десет години искуство во дигитална камера поправка индустрија. Имаме предвидени нашите клиенти со високо ниво на задоволство за нашите производи и задоволство. Ние бараме нашите услуги да биде брзо, па ние се обезбеди нашите поправки потрае не повеќе од 48 часа, и нашите производи да биде предаден во рок од 24 часа од купување. Нашите производи се квалитетни увери! Тие се испраќаат до нашите клиенти во бренд-нова состојба! Што е најважно, трошоците за нашите производи и услуги се поставени по поволни цени! Нашата цел е да обезбеди најдобра услуга за нашите клиенти и да се постигне 100% задоволството од сите наши клиенти.

Пакет:
Yes
Број На Модел На:
D610
Компатибилен Бренд:
за nikon
Компатибилен Камера Стил:
DSLRs
Бренд Име:
Луди RZX
R

Купувачите избираат и