.

.

Нови и Оригинални За Nikon БОЛЕСТ ЗУМ, NIKKOR ЕД 80-200mm F2.8D МА прстен ЗАВРТКА 80-200 1K130-494 Леќи на Камерата Поправка Дел

Нови и Оригинални За Nikon БОЛЕСТ ЗУМ, NIKKOR ЕД 80-200mm F2.8D МА прстен ЗАВРТКА 80-200 1K130-494 Леќи на Камерата Поправка Дел

DEN 576.00
Од стока


Нови и Оригинални За Nikon БОЛЕСТ ЗУМ, NIKKOR ЕД 80-200mm F2.8 D МА прстен ЗАВРТКА 80-200 1 K130-494 Леќи на Камерата Поправка Дел
Почитувани клиентот
Стара нова продавница декорација, нови оригинални делови на полиците, добредојде на нови и стари клиенти да ја нашата продавница! Продавница секогаш инсистира на интегритетот менаџмент, тенка профит да го продаде, гаранција за квалитет! Ви посакувам на сите просперитетна бизнис! Најдобри желби за вас! Ние ќе ви се исполнат што е можно, како продавница за надградба на полица. За повеќе SLR камера додатоци, ве молиме додадете мојот skype. Ви благодарам многу! Почитувани Купувачот, нашата компанија се specilized во продажба SLR и леќа поправка делови, но исто така да купите друга кина стоката, ако треба , нашите контакт информации како што следува : We Chat : 18620377208 SKYPE : chinasns2013 QQ : 961507225

Пакет:
Yes
Број На Модел На:
80-200mm F2.8D
Компатибилен Камера Стил:
DSLRs
Бренд Име:
HAGEZA
Компатибилен Бренд:
за Нико
R

Купувачите избираат и