.

.

Бебе Шетач Преносни Висока Позиција Pram Пространа Кабриолет Колички За Бебе Европскиот Стандард Pushchair

Бебе Шетач Преносни Висока Позиција Pram Пространа Кабриолет Колички За Бебе Европскиот Стандард Pushchair

DEN 8145.00
DEN 13574.40
-40 %
Од стока


* Превозот Метод
( Во Русија, купувачи , вие треба да ги собереш во терминал град на транспортна компанија )
( Во Русија, купувачи , ве молиме бидете сигурни дека вашиот град и пост код исти )
* Данок На Увоз
Ако било увоз доход,тоа е купувачот resposibility. ние може да ви помогне да напишете ниска вредност ако треба
(во Русија,САД,Австралија, нормално, не увоз доход)
* Функција
Квалитет на алуминиум
Голема валидна простор за бебето 90*37cm
Лесно виткање начин
5 точка темперамент
Позиција на вредноста од лажење да се седи (110 ° -175 ° )
Swivelling ( 360°) и fixable предни тркала
Квалитетот СТП тивка тркала
Голема складирање кошница
* Пакет Вклучуваат
1* бебе шетач
1* нога маска
1* душек
1* рачка бар
1* комарец нето
* тие се повеќе убави и arractive отколку во слика
* Пространа соба за бебето 92*37cm

* Анти пантофли и лесно се отстрани прашина дизајн
* Два слоја ткаенина
* ве молиме да се свитка шетач додека крошна е се уште отворен
* притиснете A (заклучување копче),тогаш Б
* погодно прозорецот и големи задниот џеб
* Квалитет на СТП тркала
* Шок апсорпција систем
* Квалитет на СТП тркала
* Шок апсорпција систем
* Ве молиме да ни веруваат , тие се повеќе убави и arractive отколку во слика
.

Возраст Опсег:
4-6M,7-9M,13-18 МИЛИОНИ,2-3Y,0-3М,10-12M,19-24M
Број На Модел На:
NX689
Бренд Име:
nexace
сертификација:
CE
Е Свитлива:
Yes
Товарот:
15-25kg
3C:
Тип
Тип:
Пространа /Подвижни /Среден / Привлечни
Рамка Материјал:
Алуминиум Легура
Европскиот стандард:
EN1888
Тркала материјал:
квалитетот СТП
Ткаенина Материјал:
Лен
шетач тежина:
околу 9.9 kg
Четири тркала шок апсорпција:
Yes
Голема валидна простор за бебето:
92*37cm
Accesorry вклучуваат:
нога маска/ справи / се комарец нето / душек
Гаранција:
1 година
R

Купувачите избираат и