.

.

Носење Кутија Преносни Чанта Заштитна Складирање Торба за DJI OSMO Мобилни 2

Носење Кутија Преносни Чанта Заштитна Складирање Торба за DJI OSMO Мобилни 2

DEN 455.52
Од стока


Преносни Складирање Торба за OSMO Мобилни 2
Карактеристики :
- Може да OSMO Мобилни 2, кабли, полнач, Рака за Рака, паметен Телефон, во автомобил полнач, итн.
(Автомобил Полнач со USB Излез, може да ја полните вашата OSMO Мобилни 2 во автомобил)
- Нето Тежина : 397g
Големина на : 313x212x70mm
Забелешка : прирачник за мерење на големината, не може да биде 1-2mm грешка.
(OSMO Мобилни 2 и други додатоци за повикување само, не се вклучени.)

Беспилотни Летала Додатоци Тип:
Летало Кутии
Пакет:
Yes
Големина:
1
Бренд Име:
CADeN
Компатибилен Летало Бренд:
DJI
Тежина:
1
Број На Модел На:
DJI OSMO
R

Купувачите избираат и