.

.

Линеарни Водич SBR16 16mm Железнички Должина 200mm да 1000mm Линеарна Водич Сет со 4pcs SBR16UU Блокови CNC Рутер Дел Линеарни Водичи Железнички

Линеарни Водич SBR16 16mm Железнички Должина 200mm да 1000mm Линеарна Водич Сет со 4pcs SBR16UU Блокови CNC Рутер Дел Линеарни Водичи Железнички

DEN 1104.00
Од стока


Линеарни Водич SBR16 16mm Железнички Должина 200mm да 1000mm Линеарна Водич Сет со 4pcs SBR16 UU Блокови CNC Рутер Дел Линеарни Водичи Железнички
Пакет Се Вклучени:
2 PCx SBR16 упатство
4 PCx SBR16 UU Лизгачот
Ве молиме имајте во предвид :
1. Ако ви треба водич за други параметри, ве молиме контактирајте со нас.
2. Ако треба да се постават се справи, ќе треба да додадете уште еден разликата во цената
предност
1.Површинска цврстина на вратило достигнува (HRC) 60.
2. стабилни перформанси, чиста челик
3. лизгајте го блокира е мазна, триење коефициент е мал, и услугата животот е долга
4. видови на лизгачите се опционални да се задоволат различните потреби
5. силна свиткување отпор, не е лесно да деформација и нема нарушување, може да ги исполни барањата на работа
6. производи зелена заштита на животната средина
Водич Карактеристики :
Број на возниот колони : двоен ред
Возен Домување Материјал : Имајќи Челик
Објасни:
1. како резултат на потребата на железнички монтажа на дупки, на неконвенционален димензионални упатство е обичај должина, не се намали.
2. водич железнички може да се перфорирани, според вашите потреби
Параметар големина на :
Физичка слика:
Употреба на сцена :
Политика За Испорака
1.

Водич Должина:
200mm, 300мм, 400mm, 500mm, 600mm, 700 мм, 1000mm
Број На Модел На:
SBR16
Бренд Име:
ToAuto
Водич Ширина или Дијаметар:
16mm
Водич Должина:
200-1000mm
R

Купувачите избираат и