.

.

1PC Lint Четка,домашно Милениче Коса Смена,облека тепих троседот прашина четка Lint Пената Ткаенина домашно Милениче Коса Ткаенина Смена Ткаенина за Чистење на OK 0152

1PC Lint Четка,домашно Милениче Коса Смена,облека тепих троседот прашина четка Lint Пената Ткаенина домашно Милениче Коса Ткаенина Смена Ткаенина за Чистење на OK 0152

DEN 109.44
Од стока


Опис :
Член име : Lint Четка
Материјал : Пластични+четка
Боја : случајни
Големина : 21x4cm
Единица тежина : околу 90g/pc
Пакет се вклучени :
1 XLint Четка
Answer : ___________________________ Note : 1.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
2.Ние само брод да се потврди цел адреси, вашата цел адресата мора да одговара на вашиот превозот адреса;ако ги промените вашата адреса,pls ни кажете откако ќе го порачаат.Ви благодариме за вашиот поддржува.
3.Руски гости мора да се стандардизираат адреса информации,pls додадете го вашето целосно име и презиме кои е вклучена моето име,презиме.,татко име. Ви благодариме за вашиот поддржува.
4.ако вредноста не е повеќе од ние ќе ги искористиме Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус која нема песна не,pls бидат внимание.
Повратни информации :
1) Како вашата повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку минути за да се остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Исто така, ние ќе го прават истото за што ПОБРЗО. Ви благодариме!
2) ве Молиме не двоумете се да контактирате со нас пред да остават негативен или неутрален повратни информации.

Употреба:
облека
Број На Модел На:
Ok0152
Стил:
упатство
Производство:
Lint Лепење Ролери
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
LONGMING ДОМА
R

Купувачите избираат и