.

.

12 Бои За YAMAHA YZF Р3 2015-2018 CNC Мото Додатоци Прилагодливи Виткање Продолжи Кочница Спојки Рачката на YZF-Р3 YZFR3

12 Бои За YAMAHA YZF Р3 2015-2018 CNC Мото Додатоци Прилагодливи Виткање Продолжи Кочница Спојки Рачката на YZF-Р3 YZFR3

DEN 1536.00
DEN 1806.24
-15 %
Од стока


7194173300033840 Жешка Стока US $ 36.99 /set US $ 11.99 /парче US $ 14.23 /пар US $ 21.37 /set US $ 4.69 /парче US $ 10.00 /парче US $ 15.03 /пар US $ 4.56 /пар US $ 29.00 /set US $ 29.00 /set
Спецификација :
состојба : Резервни 100% Нови
Објектот е лесно да се Инсталира без настава
Материјал : алуминиум легура
Количина : 1 Пар
Одличен изглед, ова држела очигледно давање вашиот велосипед многу кул промени!
Овој пар на сопирачките и спојката држела се компатибилни со модели :
Кочница Спојки Држела За YAMAHA YZF Р3 2015 2016 2017 2018
Answer : ___________________________ Note : Почитувани купувачи. Кога ќе нарачате, ве молиме оставете порака за нас. Ве молиме да ни кажете на вашиот мотор модел и година. Затоа што ни требаат овие информации за да одговараат на вашите средства. Ви благодарам многу за вашето разбирање. (Ве молиме не го споредите вашиот држела со нашите слики, понекогаш на сликите, не се ист модел како цртичка, само да ги купите во согласност со цртичка)

Бренд Име:
LANQIAN
Тип На Објект:
Јажиња & Кабли
Име На Модел:
RH-LS-003
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CC
Објектот Должина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
300g
Објектот Дијаметар:
0inch
Материјал Тип:
CNC алуминиум
Специјални Функции:
Мотоцикл сопирачки држела
Motobike Направи:
Јамаха
Година:
2015 2016 2017 2018
Тип На Објект:
Лост, Јажиња & Кабли
Е Прилагодена:
Yes
Fitment:
За YAMAHA YZF Р3 2015-2018
Држела:
Прилагодливи Виткање Продолжи рачката
логото:
Со YZF Р3 ЛОГОТО
R

Купувачите избираат и