.

.

Мотоцикл Прилагодливи Кочница Спојки Показател За BMW C600Sport план за 2011-2015 C650Sport 2015-2017 C650GT 2011-2017 Сопирачки Спојки Рачка

Мотоцикл Прилагодливи Кочница Спојки Показател За BMW C600Sport план за 2011-2015 C650Sport 2015-2017 C650GT 2011-2017 Сопирачки Спојки Рачка

DEN 815.52
Од стока


Опис :
*Состојба : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет
* Материјал : алуминиум CNC
Боја : Црвена/Gold/Сино/Сива/Црна/Сребрена/
Fitment :
За BMW C600 Sport план за 2011-2015
За BMW C650 Sport 2015-2017
За BMW C650 GT 2011-2017
( Ве молиме да Обезбеди Овој Дел Одговара За Вашиот Мотор Пред цел )
Фотографиите се за повикување само. Ние ќе ви испратиме точниот модел врз основа на вашиот мотор тип и година. Ве молиме љубезно ве молиме да ни овозможи со оваа информација пред да нарачате. Ви благодарам многу

Година:
2011-2017
Име На Модел:
CE
Бренд Име:
YOWLING
Тип На Објект:
Јажиња & Кабли
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Должина:
5inch
Објектот Висина:
0cm
Материјал Тип:
Алуминиум
Motobike Направи:
BMW
Објектот Ширина:
4inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Специјални Функции:
Прилагодливи Виткање Продолжи кочница спојки држела
Објектот Тежина:
0.3kg
е прилагодена:
Yes
Функција:
мотоцикл Прилагодливи Продолжи Кочница Спојки Држела
Тип На Објект:
Лост, Јажиња & Кабли
Специјални Функции:
Виткање Проширување
Fitment:
За BMW C600Sport план за 2011-2015 C650Sport 2015-2017 C650GT 2011-2017
Состојба:
100% Сосема Нов
Пакет:
вклучувајќи кочница на менувачот и спојката рачката
Количина:
Еден Пар
Тежината на инсталација:
Многу лесно да го инсталирате,Комплетен прибор
намерата:
намалување на барем да го оштети вашиот велосипед
R

Купувачите избираат и