.

.

Bjmoto Легура Спојки Кочница Показател За харли Дуна 1996-2007 Спортските Дејвидсон XL 1996-2003 Туринг 1996-2007 Софтејл 2011-2014

Bjmoto Легура Спојки Кочница Показател За харли Дуна 1996-2007 Спортските Дејвидсон XL 1996-2003 Туринг 1996-2007 Софтејл 2011-2014

DEN 949.00
DEN 1233.12
-23 %
Од стока

Bjmoto Легура Спојки Кочница Лост Сет За харли Дуна 1996-2007 Спортските Дејвидсон XL 1996-2003 Туринг 1996-2007 Софтејл 2011-2014
Легура Спојки Кочница Лост Сет
Боја : Хром Црна
За харли XL 1996-2003
За харли Дуна 1996-2007
За харли Туринг 1996-2007
За харли Софтејл 2011-2014

Бренд Име:
BJMOTO ТРКАЧКИ КОМПОНЕНТИ
Тип На Објект:
Јажиња & Кабли
Име На Модел:
LS241-027A
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
20cm
Објектот Ширина:
8cm
Објектот Висина:
1.5cm
Објектот Тежина:
0.3kg
Објектот Дијаметар:
0.2inch
Материјал Тип:
Легура
Специјални Функции:
Кочница Држела
Motobike Направи:
Харли-Дејвидсон
Година:
1996-2007
боја:
Црна,Хром
Fitment:
За харли XL 1996-2003
Fitment1:
За харли Дуна 1996-2007
Fitment2:
За харли Туринг 1996-2007
Fitment3:
За харли Софтејл 2011-2014
R

Купувачите избираат и