.

.

FUMAT Американската Држава Лустерот Посмодерна Хотел Дуплекс Спрат Дневна Соба и трпезарија Спалната соба Бакар Креативните

FUMAT Американската Држава Лустерот Посмодерна Хотел Дуплекс Спрат Дневна Соба и трпезарија Спалната соба Бакар Креативните

DEN 48655.00
DEN 51216.00
-5 %
Од стока

100% Висок квалитет и Сосема нов Големина : Кол : 50cm,H : 40cm,Синџир должина : 50cm,4 светла Кол : 65cm,H : 40cm,Синџир должина : 50cm,6 светла Кол : 80см,H : 40cm,Синџир должина : 50cm,8 светла Боја : Како на сликата Напон : 110-240 V Материјал : не ' Рѓосувачки челик, k9 кристал Сијалица : Блескаво Светилки E14 вклучувајќи ги и Основните Собранието е потребно Светилки брод за вас, како подарок. Ако тоа е скршен на испорака,ние нема да ја препратите. Pls ќе се напомене и разбирање! Плаќање 1.Ние прифаќаме Банкарски Трансфер,Western Union,Alipay,И така натаму. Превозот 1.Сите нарачки ќе бидат испратени во рок од 7 дена по вашата исплата е расчисти. 2.Ние брод вашата адреса која сте оставени на Aliexpress ,ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно,Ако сакате да го смените друга адреса, ве молиме да ни остават порака на Aliexpress mail или контакт со Али онлајн разговор. 3.Имаме EMS,E-пакет,Кина Пост Воздух Mail може да биде chioce. 4.Ако ви треба објектот итно, ве молиме контактирајте со нас за детали пред да купите. 5.Ние вообичаено се испрати објект за вас како нашето ветување превозот време. Ќе добиете е-мејл известување кога вашата цел е испраќаат. Не пратки во сабота или недела или Национални/Post Office празници.

Број на Светла:
Dia50cm 4 светла, Dia65cm 6 светла, Dia80cm 8 светла
Тип На Објект:
Лустери
Е Светилки Вклучени:
Yes
Гаранција:
1 години
Бренд Име:
FUMAT
Сенка Ветер:
Up
Стил:
Модерна
Број На Модел На:
FUMAT-C-009
Тело Материјал:
Нерѓосувачки Челик
сертификација:
CCC,CE
Заврши:
Бранеа Од Нерѓосувачки
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
База Тип:
E14
Инсталација Тип:
Semiflush Планината
Карактеристики:
K9 Кристалните Лустери
Сенка Тип:
Кристално
Тип На Прекинувач:
Никој
Е dimmable:
No
Извор На Енергија:
AC
Напон:
110-240V
R

Купувачите избираат и