.

.

Јасно 14mm 500pcs Кристал Снегулка Лежиште,Кристално 1 Дупка, Diy Свадба & Дома Декорација,Кристално Додатоци Лустерот Делови

Јасно 14mm 500pcs Кристал Снегулка Лежиште,Кристално 1 Дупка, Diy Свадба & Дома Декорација,Кристално Додатоци Лустерот Делови

DEN 2244.00
DEN 2640.00
-15 %
Од стока

Јасно 14mm 500pcs Кристал Снегулка Лежиште,Кристално 1 Дупка, Diy Свадба & Дома Декорација,Кристално Додатоци Лустерот Делови големина : 14mm дупки : 1 Дупка материјал : кристално стакло за употреба : Home/Свадбена/Партија Декорација Ако сакате другите количина,ве молиме контактирајте ме или кликнете на сликата како што покажуваат на следново : имаме различни бои во една дупка можете да изберете,ако сакате други бои,можете да кликнете на сликата или контактирајте ме,благодарение Ако сакате 14mm друга боја снегулка монистра во две дупки,ве молам контактирајте ме,ви благодариме. Ние се кристално фабрика,количеството на складирање е голем, и има многу бои и големини за вашиот избор,можете да одберете своеволно според вашата потреба и ние би можеле да се прилагоди на големината и бојата. Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас.
Забелешка : 1) производ во слики можеби малку боја разлика и поголеми или Помали од вистинските еден. Ве молиме проверете ја големината и бојата пред да го купат !!! 2) Увоз на давачки или даноци не се вклучени во цената. Овие трошоци се за купувачот одговорност. 100% Задоволството Гарантира : Ако не сте задоволни со набавките за било која причина, ве молиме слободно контактирајте со нас, Ние ќе се потрудиме да го реши проблемот, додека да се чувствувате задоволни.

Тип На Објект:
Лустерот Кристално
Висина:
14mm
Ширина:
14mm
Должина:
14mm
Дијаметар:
14mm
Број На Модел На:
14mm
Бренд Име:
HBL
боја:
Јасно
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
14mm
Име:
Кристал Снегулка Монистра
Кристал осветлување монистра :
кристал лабава монистра
Стаклено влакно гарланд монистра :
Кристал свадба декорација синџири
Кристално стакло лустерот дел:
стакло лабава монистра
Appliation:
Почеток/Свадбена/Дел Декорација
R

Купувачите избираат и