.

.

Wholesales 14mm 2000 Парчиња Темно Сино Стакло Снегулка Монистра 1 Дупка Декоративни Кристал Монистра Чаши Кристал Осветлување Pendant

Wholesales 14mm 2000 Парчиња Темно Сино Стакло Снегулка Монистра 1 Дупка Декоративни Кристал Монистра Чаши Кристал Осветлување Pendant

DEN 5712.00
DEN 6720.00
-15 %
Од стока

Wholesales 14mm 2000 Парчиња Темно Сино Стакло Снегулка Монистра 1 Дупка Декоративни Кристал Монистра Чаши Кристал Осветлување Pendant големина : 14mm дупки : 1 Дупка материјал : кристално стакло за употреба : Home/Свадбена/Партија Декорација употреба : Кристално Стакло Приврзоци За Лустери Кристално Стакло Лустерот Светилка
Осветлување Дел Капки Приврзоци Призми Виси Galss Светлина Pendant Home/Куќа
Оркестарот Свадба Декорација Лустерот Дел Додатоци Octagonal Мушка Синџир За
Завеса и Лустерот Оркестарот.
Денот на вљубените Велигден Додатоци
Ноќта На Вештерките Денот На Благодарноста Silent Night Божиќ Ден Нова Година Декор Додатоци Подарок
Денот на мајката Денот на Таткото Подарок
Април Будала е Ден Алатка Реквизити Ако сакате другите количина,ве молиме контактирајте ме или кликнете на сликата како што покажуваат на следново : имаме различни бои во една дупка можете да изберете,ако сакате други бои,можете да кликнете на сликата или контактирајте ме,благодарение Ако сакате 14mm друга боја снегулка монистра во две дупки,ве молиме контактирајте ме,ви благодариме. Ние се кристално фабрика,количеството на складирање е голем, и има многу бои и големини за вашиот избор,можете да одберете своеволно според вашата потреба и ние би можеле да се прилагоди на големината и бојата.

Тип На Објект:
Лустерот Кристално
Висина:
14mm
Ширина:
14mm
Должина:
14mm
Дијаметар:
14mm
Број На Модел На:
14mm
Бренд Име:
HBL
боја:
темно црвено
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
14mm
Име:
Кристал Снегулка Монистра
Кристал осветлување монистра :
кристал лабава монистра
Стаклено влакно гарланд монистра :
Кристал свадба декорација синџири
Кристално стакло лустерот дел:
стакло лабава монистра
Appliation:
Почеток/Свадбена/Дел Декорација
R

Купувачите избираат и