.

.

Didog Најлон Мачка Против Бања Заштита Travl Чешлање Алатка Светлина Погодно За Капење Муцките За Мачки Маче Црна 3 Големина S M L

Didog Најлон Мачка Против Бања Заштита Travl Чешлање Алатка Светлина Погодно За Капење Муцките За Мачки Маче Црна 3 Големина S M L

DEN 191.52
Од стока


Тип : Најлон Мачка Против Боја : Црна Тоа е добра алатка за да го запрете гризење и џвакање однесување на мачки. Се користи за капење, патување, лечење и така натаму. Висок најлон материјал го прави лесно да се земаат заедно. Дупка дизајн му дава на вашиот маче доволно простор за здив. Тоа е лесно да се земе и полетување. Големина : S/ M/ L

Големина:
S, M, L
Тип:
Мачки
Бренд Име:
Didog
Тип На Објект:
Муцката
Напон:
No Need
Материјал:
Најлон
боја:
Balck
Големина:
S/M/L
Функција:
Светло, Удобен
R

Купувачите избираат и