.

.

Мачка Нула Одбор Голема Мачка Играчка Брановидни Мачка Хартија Сад со Catnip Картон Сад Мелење Ноктот Мачка Спиење Кревет

Мачка Нула Одбор Голема Мачка Играчка Брановидни Мачка Хартија Сад со Catnip Картон Сад Мелење Ноктот Мачка Спиење Кревет

DEN 922.00
DEN 1646.88
-44 %
Од стока


Дното дијаметар : 27cm
Внатрешен дијаметар : 33cm
Сад устата дијаметар : 40cm
Висина : 11cm
Дебелина : 3.5 см
Ние се провери секој производ пред да ја испратите, ние може да гарантира добар квалитет!
За Повратни Информации :
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
Ако ви се допаѓа овој производ, ве молиме да ни даде на сите 5 ѕвезди, што во голема мера ќе го ценат, Ако имате било какви прашања, ве Молиме слободно контактирајте со нас на прво место. Ние обидувајќи се потрудиме да бидете сигурни дека ќе имаат пријатен купување од нас. Ако не сте задоволни со производот, ве молиме контактирајте со нас од страна пратете ми е-маил или лево порака прво. Ви благодариме на соработката!

Големина:
M
Тип:
Мачки
Бренд Име:
FGHGF
Материјал:
Брановидни хартија
Играчки Тип:
мачка нула одбор
тип 1:
мачка играчка
тип 2:
мачка во кревет
Функција:
Хартија Сад со Catnip
тип 3:
Хартија Сад за Мачка
R

Купувачите избираат и