.

.

BLWHSA Мјанмар Mens Т Кошули Мода Нации маица Состанок Бренд за Облека, Tee Мјанмар Носталгични Стил Земја Знаме

BLWHSA Мјанмар Mens Т Кошули Мода Нации маица Состанок Бренд за Облека, Tee Мјанмар Носталгични Стил Земја Знаме

DEN 478.00
DEN 735.36
-35 %
Од стока


Совети :
Нашата продавница големина е Азија големина , ако вашиот НАС големина, ве молиме изберете поголем големина, ви благодариме!
(Пример : големина НАС L, ве молиме изберете големина XL)

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Јака:
О Деколте
Маскирани:
No
Материјал:
Памук
Продажба со Pack:
No
Sleeve Должина(cm):
Краток
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Стил:
Нормално
Шаблон Тип:
Печати
Стил:
Повик
Бренд Име:
BLWHSA
Стил:
Мјанмар национално Знаме
боја:
Бела
Материјал:
100% Памук
Одговара:
Одговара на мали, земете големина поголема од нормалната
R

Купувачите избираат и