.

.

Памук Т Кошули OCD Опсесивно Нарушување Т-Маица Ван Campervan Караван Смешно Шатор обичен Tee Кошули

Памук Т Кошули OCD Опсесивно Нарушување Т-Маица Ван Campervan Караван Смешно Шатор обичен Tee Кошули

DEN 719.52
Од стока


Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Маскирани:
No
Продажба со Pack:
No
Бренд Име:
GILDAN
Материјал:
Памук
Sleeve Должина(cm):
Краток
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Шаблон Тип:
Печати
Стил:
Повик
Стил:
Моден
R

Купувачите избираат и