.

.

100 % Памук Т Кошула За Мажи Дизајн Блузи Ретро Летање - Pan Am Боинг 747 Heathrow - Њујорк Дизајн Корејски Маици

100 % Памук Т Кошула За Мажи Дизајн Блузи Ретро Летање - Pan Am Боинг 747 Heathrow - Њујорк Дизајн Корејски Маици

DEN 612.00
DEN 719.52
-15 %
Од стока


Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Стил:
Моден
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Sleeve Стил:
Редовни
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук
Шаблон Тип:
Печати
Маскирани:
No
R

Купувачите избираат и