.

.

Бела маица Женски Blusa Tumblr Маскирна Писмо Отпечатоци, Блузи без Ракави Жените Т Кошула Воена Униформа Секојдневен Боксер Врвот Tees

Бела маица Женски Blusa Tumblr Маскирна Писмо Отпечатоци, Блузи без Ракави Жените Т Кошула Воена Униформа Секојдневен Боксер Врвот Tees

DEN 334.00
DEN 417.60
-20 %
Од стока


Ние поддршка dropship, пакетот не се на цена и фактура,добредојдовте да контактирате со нас за да добиете повеќе информации
Карактеристики :
♥ Жените т кошула
♥ Пол : Жените
♥ Материјал : Полиестер
♥ Стил : Мода / Секси / Повик
Азија Големина Биста Должина инчен cm инчен cm S 33.9 "86 26.0" 66 М 35.4 "90 26.4" 67 L 37.0 "94 26.8" 68 XL 38.6 "98 27.2" 69 XXL 40.2 "102 27.6" 70 3 XL 41.7 "106 28.0" 71
♥ Бидејќи на осветлување и екранот, таму ќе биде малку боја разлика , ве молиме да се разбере
♥ Ве молиме овозможи 2-3 cm разликува поради прирачник за мерење
1. Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини. Ве Молиме Во Вид Преовладува.
2. Сите Азија големини вид на мали во споредба со САД/ЕУ големини.Тоа им овозможува на 2-4 см грешка.
3. Сите нарачки ќе се доставува во рок од 5 работни дена откако вашата уплата е завршен.

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Бренд Име:
BFUSTYLE
Материјал:
Полиестер
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Декорација:
Никој
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Писмо
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
сива т кошула
Стил:
Повик
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Големина:
плус големина,XL,XXL,XXXL
R

Купувачите избираат и