.

.

Tee Кошула Жените Летото 2017 Tweenty Еден Пилоти Printting Писмо Врвот Капчиња Резервоарот Геометриски Секојдневен Топ Женски Т Кошули Bts 2017

Tee Кошула Жените Летото 2017 Tweenty Еден Пилоти Printting Писмо Врвот Капчиња Резервоарот Геометриски Секојдневен Топ Женски Т Кошули Bts 2017

DEN 189.00
DEN 189.12
-0 %
Од стока

modname=ckeditor
Tee Кошула Жените Летото 2017 Tweenty Еден Пилоти Printting Писмо Сечење На Врвот Капчиња Резервоарот Геометриски Секојдневен Топ Женски Т Кошули Bts
ПРИЈАТЕЛСКИ ПОТСЕТНИК
Note1 : 1inch=2.54 см,1cm=0.39 инчен,1chi=33.333333 cm
Note2 : Не може да бидат малку различни во боја, затоа што на мониторот на компјутерот setings
Note3 : Со разликата во мерниот метод, ве молиме овозможи 1-3cm во големина отстапување.
- Производот Се Покаже -

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Број На Модел На:
т кошула, жени
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Шаблон Тип:
Писмо
Стил:
Повик
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Бренд Име:
YiRuiSen
Материјал:
Памук,Полиестер
Декорација:
Никој
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
т кошула:
Резервоар
Блуза:
жените сет
Шема:
Печати
Стил:
Моден
Верзија Тип:
Тенок
боја:
Црна,Сива,Бела
Големина:
s,m,l,xl,2XL
R

Купувачите избираат и