.

.

BGtomato Супер мода уметност маици Жените е популарен тренд блузи Лето кул облека Оригинални сосема нов дизајн мода кошули

BGtomato Супер мода уметност маици Жените е популарен тренд блузи Лето кул облека Оригинални сосема нов дизајн мода кошули

DEN 361.00
DEN 623.04
-42 %
Од стока


Внимание Ве Молиме :
BGtomato маици се Азиските големина. Тие се помали од Европска големина.
Ве молиме изберете поголема големина на човек.
Ако не сте сигурни на кој големина за да го изберете. Ве молиме да ни остават порака : )
Сите BGtomato маици се 100% исто како picutes.
Ве молиме да се чувствуваат слободни да ја купи нашата брендирани производи : )

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Стил:
Повик
Материјал:
Spandex,Модални,Полиестер
Шаблон Тип:
Цртан филм
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Број На Модел На:
Маици
Бренд Име:
BGtomato
Декорација:
Никој
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
R

Купувачите избираат и