.

.

2018 Топла продажба памук Принцезата Leia женска Маица // Црна Tee // Опуштено се Вклопуваат // Carrie Фишер // Tee кошула

2018 Топла продажба памук Принцезата Leia женска Маица // Црна Tee // Опуштено се Вклопуваат // Carrie Фишер // Tee кошула

DEN 623.52
Од стока


Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Јака:
О Деколте
Декорација:
Никој
Материјал:
Памук
Sleeve Должина(cm):
Краток
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Печати
Стил:
Повик
Облека Должина:
Редовни
R

Купувачите избираат и