.

.

Бебе Девојки Облека 2018 Бренд Бебе Т-маица Детска Облека Животински Модел Девојки Лето Блузи Tees Памук Децата Т кошули

Бебе Девојки Облека 2018 Бренд Бебе Т-маица Детска Облека Животински Модел Девојки Лето Блузи Tees Памук Децата Т кошули

DEN 95.52
Од стока


Совети : 1,Некои модели со 1 или две clasps,некои без било clasps
2,Постојат мали разликата помеѓу иста големина на различен Дизајн.
3,Етикети на некои модели се надвор ,за да се избегне повреда на babys' кожата

Дете НИ Големина:
6M, 9M, 12M, 18 МИЛИОНИ, 24M, 3T, 4T, 5T, 6T, 7T
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Јака:
О Деколте
Шаблон Тип:
Цртан филм
Бренд Име:
Unini-јун
Број На Модел На:
YKT
Пол:
Момчиња
Стил:
Моден
Материјал:
Памук
Sleeve Должина(cm):
Краток
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Облека Должина:
Редовни
R

Купувачите избираат и