.

.

Најновите Аниме Т Кошула Dragon Ball Измени Saiyan Goku Смешно Tshirt Мажите Цртан филм Маици Јапонија Стрип Cosplay машка Мода 2018

Најновите Аниме Т Кошула Dragon Ball Измени Saiyan Goku Смешно Tshirt Мажите Цртан филм Маици Јапонија Стрип Cosplay машка Мода 2018

DEN 589.00
DEN 950.40
-38 %
Од стока

Добредојдовте на нашата продавница. Продавница Промоција : Купи 2 парчиња маици, ќе добиете $1 попуст. Толку повеќе ќе ви ги купите, повеќе ќе се спаси. Направен од 100% памук и не исчезнат печатење квалитет загарантирана. Ние поддршка на мало, трговија на големо и пад на превозот .(ние може да обезбеди производот слики за вас) Ние може да се печати секоја шема или букви сакате на маици. Ние го поздравуваме уметници да се нудат модели за нас и да ги добие парите од продажбата Забелешка : Нашата т-маица големина е Азија Големина. Ве молиме да проверите на нашата големина на табелата внимателно пред да нарачате.
Пријателски Потсетување : 1. Бојата на вистинскиот објект може да биде малку поинаков од фотографијата е прикажано поради различни светлина и монитор. 2. Ве молиме овозможи 1~2cm грешка поради прирачник за мерење. 3. Ние не ќе ја напушти нашата информации за капка превозот цел. 1. Ние брод во светот. 2. Ние ќе брод вашата предмети во рок од 5 дена (освен празници), ние секогаш ќе се обиде да ја испрати својата цел, што е можно поскоро. 3. Сите парцели имаат следење на броеви, ние ќе испратиме следење на информации за вас, како е можно вашата нарачка е испратена 4.

Големина:
S, M, L, XL, 2XL, 3XL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цртан филм
Маскирани:
No
Материјал:
Памук
Продажба со Pack:
No
Sleeve Должина(cm):
Краток
Бренд Име:
LYNSKEY
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Стил:
Повик
боја:
Бела, Црна, Сина,Морнарица, Сива, Зелена,Јаглерод, Виолетова,Црвена, Жолта
Функција:
Природен Памук,мека
Модел:
ZEWA Измени Saiyan Goku
R

Купувачите избираат и