.

.

YouGeMan Мода Tee Кошула Жена Облека корејски Стил Harajuku Личност Крстот Шупливи Ракав Цврст Т-маица Жените Основните Tshirt

YouGeMan Мода Tee Кошула Жена Облека корејски Стил Harajuku Личност Крстот Шупливи Ракав Цврст Т-маица Жените Основните Tshirt

DEN 568.00
DEN 624.00
-9 %
Од стока


Една Големина : Биста 104 должина 53 Рамо 39 Ракав 53(1-3 см грешки)
Боја : Црна,Бела,сива

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Ткаенина Тип:
Џерси
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал:
Полиестер,Памук
Бренд Име:
YouGeMan
Sleeve Стил:
Редовни
Декорација:
Шупливи Надвор
Стил:
Повик
Облека Должина:
Редовни
Облека верзија на видот:
Лабава
Дебелина:
Тенка
Популарната елемент/занает:
Чипка
боја:
Црна,Бела
R

Купувачите избираат и