.

.

2018 Најнов моден дизајн жените т-маица англиски Булдог Боксер кратко sleeve Смешно Симпатична дизајн секојдневен блузи

2018 Најнов моден дизајн жените т-маица англиски Булдог Боксер кратко sleeve Смешно Симпатична дизајн секојдневен блузи

DEN 328.00
DEN 575.52
-43 %
Од стока


Почитувани Купувачи, Нашата Т кошула е Азија Големина ,
pls проверете ја големината на табелата пред Цел, ви благодариме!
Информации За Производот
Состојба : 100% Сосема нов
Боја : Како што е прикажано
Големина : S M L XL XXL
Почитувани Ова е Азија Големина Должина(cm) Рамо(cm) Биста(cm) Ракав(cm) -(cm) S 56 34 80 13 - М 58 36 84 13 L 60 38 88 13 - XL 62 40 92 14 2 XL 63 42 96 14 - 3 XL - - - - - 4 XL - - - - - "Големина mearsured од страна на самите себе,
понекогаш има некои грешки, но секогаш во рамките на 3cm."
За Плаќање
1.Ние не сме одговорни за било обичај должност увоз даночни обвинет од страна на купувачите земји.
2.Ние прифаќаме Зачувам, Кредитна картичка, Western Union, Alipay
3.Ве молиме да ја плати во рок од 7days од цел
За Превозот
1.Ние брод надвор на стоки преку CPAM, можете исто така да изберете DHL, EMS ако итна.
2.Ние ќе брод за излез на стоки во 5-7 дена, стоката ќе пристигне во 5-35 работни дена зависи од вашиот превозот начин, дестинација и други фактори.
3.Имаме следење на број за вас по испраќање на стоката, можете да проверите вашиот пакет онлајн на било каде.
Гаранција и Гаранција
1.Ако не сте задоволни со стоката кога ја прими. Ве молиме контактирајте со нас и да се врати во рок од 7 дена за замена или пари назад.

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Бренд Име:
VagaryTees
Материјал:
Полиестер,Spandex
Стил:
Повик
Ткаенина Тип:
Плетени
Sleeve Должина(cm):
Краток
Декорација:
Никој
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Цртан филм
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
R

Купувачите избираат и