.

.

2018 момче девојка бренд на Дното кошула пролет мода се Долги ракави Т кошула Памук спортски Печати деца врвот&tees бебе облека, облека

2018 момче девојка бренд на Дното кошула пролет мода се Долги ракави Т кошула Памук спортски Печати деца врвот&tees бебе облека, облека

DEN 549.60
Од стока


Големина на Информациски (единица : cm)
НИ Големина
ДОН Големина
Должина облека
Биста
Должина На Ракав
Препорачуваме Висина
2 T
5#/90#
43
31 38
80-90 CM
3 T
7#/100#
46
32
40
90-100
4 T
9#/110 #
50
33
43
100-110
5 T
11#/120 #
53
35
46
110-120
6 T/7 T
13#/130 #
55
36
49
120-130
*
1.Поради различни мерни методи,Таму ќе биде 1-3 см грешка;
Според детската висина.на телесната тежина.Облекување навики да се Избере вистинската големина,ви благодариме!

Дете НИ Големина:
24M, 3T, 4T, 5T, 6T, 7T
Бренд Име:
Baletongnian
Стил:
Моден
Материјал:
Памук
Пол:
Унисекс
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цврста
Облека Должина:
Редовни
Јака:
О Деколте
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
погодни за возраста:
Дете 2 3 4 5 6 7year стари
Применливи Сезона:
Есен Пролет
abric третман :
меки и удобни,Здрави
Одговара висина:
90cm,100cm,110cm,120cm,130cm,140cm
квалитет:
памук, со висок квалитет, во ред, најдобар, врвот
детска облека стил:
Мода,Симпатична,Секојдневен,Спорт,активни
Децата облека Пол:
Унисекс/Бебе/Дете/Девојка/Момчиња/ Kids/ Дете/деца
детска облека:
децата облека
R

Купувачите избираат и