.

.

Пролет Дама Undershirt Градник Подлога Долг Ракав О-Вратот Секојдневно Носат Секојдневен Блузи Солидна Модални Т-маица Жените 2018 Нови SMT-A023

Пролет Дама Undershirt Градник Подлога Долг Ракав О-Вратот Секојдневно Носат Секојдневен Блузи Солидна Модални Т-маица Жените 2018 Нови SMT-A023

DEN 638.00
DEN 911.52
-30 %
Од стока


Пролет Дама Undershirt Градник Подлога Долг Ракав О-Вратот Секојдневно Носат Секојдневен Блузи Солидна Модални Т-маица Жените 2018 Нови SMT-A023
Вашиот објект е големина ќе се базира врз мерење на листата е големината на табелата. Сепак понекогаш Азија димензии се помали од Западен оние, вистинските големина на етикетата може да бидат различни, но мерења ќе одговара на табелата
Големина Информации
Големина
Должина
Градите
Рамо Ширина
Должина На Ракав
Одговара На Тежина
CM
Инч
CM
Инч
CM
Инч
CM
Инч
Kg
S
51.0
20.1
72-80
28.3-31.4
32.0
12.6
50.0
19.7
40-59
М
53.0
20.9
79-87
31.1-34.2
32.0
12.6
51.0
20.1
47.5-55
L
55.0
21.7
86-94
33.8-37
34.0
13.4
55.0
21.7
54-59
XL
55.0
21.7
93-100
36.6-39.3
37.0
14.6
60.0
23.6
59-62.5
2 XL
56.0
22.0
100-108
39.3-42.5
38.0
15.0
61.0
24.0
65-74
Бренд Име : YOUMU
Материјал : Модални
Боја : Бела, Црна, Млеко Бела, Сива, Сина, Голи,Розова
Големина : S, M, L, XL, 2 XL
Стил : Неврзан
Должина На Ракав : Целосна
Декорација : Никој
Облека Должина : Редовна
Шаблон Тип : Цврсти
Јака : O Деколте
Должина На Ракав : Редовна

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Бренд Име:
YOUMU
Материјал:
Модални
Стил:
Повик
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Декорација:
Никој
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
SMT-A023/SMT
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
боја:
Бела, Црна, Млеко Бела, Сива, Сина, Голи, Розова
Големина:
S, M, L, XL, 2XL
Материјал:
Модални
Стил:
Повик
Должина На Ракав:
Целосна
Декорација:
Никој
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
R

Купувачите избираат и