.

.

2018 Мода Лето Т Кошула Жените мода Печатени Т-маица Жените Блузи Tee Кошула Femme новодојдени Топла Продажба женски T-shirt

2018 Мода Лето Т Кошула Жените мода Печатени Т-маица Жените Блузи Tee Кошула Femme новодојдени Топла Продажба женски T-shirt

DEN 751.00
DEN 1295.52
-42 %
Од стока


Големина(cm)
размер
рамо
плечо
биста
бюст
половината
линия талии
должина
длинный
sleeve
гильза
XL 40
108
67
22
2 XL
42
116
68
22
3 XL
43
124
69
23
4 XL
45
132
70
23
5 XL
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Answer : ___________________________ Note :
1. Ова е Азија големина, не се однесуваат на S/M/L едноставно. Ве молиме comfirm вашата големина пред да купите. Објектот се Мери од страна на страна , тоа би можело да биде од 2-3cm
различни.Ве молиме контактирајте со нас за да добиете детални информации доколку имате некои сомнежи.
2. Внимание : За различни монитори, бојата ќе се разликуваат малку. Pls вид знаат.Ви благодариме

Големина:
XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Јака:
О Деколте
Шаблон Тип:
Цртан филм
Бренд Име:
dower мене
Декорација:
Appliques
Материјал:
Ацетат,Памук
Sleeve Должина(cm):
Краток
Број На Модел На:
18-241
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Повик
Облека Должина:
Редовни
R

Купувачите избираат и