.

.

Rlyaeiz Преголеми 7XL 8XL 9XL 2018 Лето Т Кошула Мажите Кошули Маскирна Блузи машки Памук маици Машки Тенок Т Кошула Tees

Rlyaeiz Преголеми 7XL 8XL 9XL 2018 Лето Т Кошула Мажите Кошули Маскирна Блузи машки Памук маици Машки Тенок Т Кошула Tees

DEN 672.00
DEN 1291.20
-48 %
Од стока


Добредојдовте на нашата Продавница
Rlyaeiz Преголеми 7 XL 8 XL 9 XL 2018 Лето Т Кошула Мажите Кошули Маскирна Блузи машки 100% Памук маици Машки Тенок Т Кошула Tees
Година : 2018
Бои : Како се покаже во слики
Материјали Информации : Памук
Големина Грешка : 2-3 cm ,1 инч=2.54 см,
Единица : cm
Ние ги користиме Азија големина, околу две големина помала од НАС/Евра големина.
Ние ќе брод надвор парцела во 3-7 дена по уплатата.
Ве молиме забелешка вашата тежина, висина, кога местото цел ако не сте сигурни за вашата големина.
Начин на плаќање :
1. Ние прифаќаме Alipay тука.
2. Сите големи кредитни картички се прифаќаат throught безбедна уплатата ЗАЧУВАМ.
Превозот начин :
1. Ние не бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail, таа треба за 15-45 работни дена, нејзината зависи од дестинацијата. Ако не примате парцела во 45 дена од денот на испорака, pls контактирајте со нас да се провери, и ние ќе се прошири време за вас во прв пат.
2. Ако ви треба добра итно, ние исто така, обезбеди експрес сервис (DHL / Федекс / Aramex/ EMS) . Ќе мора да го плати превозот цена. За било какви прашања pls контактирајте со нас.
3. Нашата цена е не вклучуваат ДАНОК, ДДВ или други давачки, да се обезбеди да се плати минимален данок, ние ќе изјави како "подарок", со пониска вредност.

Големина:
BYS0349-22L, BYS0349-22XL, BYS0349-222XL, BYS0349-223XL, BYS0349-224XL, BYS0349-225XL, BYS0349-226XL, BYS0349-227XL, BYS0349-228XL, BYS0349-229XL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Воени
Маскирани:
No
Материјал:
Памук
Продажба со Pack:
No
Бренд Име:
rlyaeiz
Sleeve Должина(cm):
Краток
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Шаблон Тип:
Печати
Тип:
т кошула за мажи
боја:
Зелена
Големина на:
L,XL,2XL,3XL,4XL,5XL,6XL,7XL,8XL,9XL
R

Купувачите избираат и