.

.

ariana гранде Нов Моден Бренд О Вратот Тенок Одговара кратко Sleeve Т Кошула жените Тренд т кошула Обичните жени Т-Маица Печатење Кошула WT2617

ariana гранде Нов Моден Бренд О Вратот Тенок Одговара кратко Sleeve Т Кошула жените Тренд т кошула Обичните жени Т-Маица Печатење Кошула WT2617

DEN 360.00
DEN 600.00
-40 %
Од стока

Информација за производот : Asain Големина : S M L XL 2 XL Боја : бела Ткаенина : Модални По продажба на услуги : Ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме да не информирате прво, пред да се отвори distupe, јас ќе се обидеме потрудиме да се реши и да ве направам среќни! Големина на Табела : ве Молиме изберете големина според нашите големина на табелата и вашиот големината на телото. големина (cm) Рамо Градите Должина на Ракав cm cm cm cm S 40 90 65 13 M 94 42 67 13 L 43 98 69 13 XL 45 102 71 14 XXL 46 106 73 14
За големината, ве молиме овозможи 1-2cm се разликува поради прирачник за мерење, благодарение на (Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0.39 инчи)
Производ слика :

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Бренд Име:
ХЕНРИ ЛЕМАН
Материјал:
Модални
Стил:
Повик
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Должина(cm):
Краток
Декорација:
Никој
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Цртан филм
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
R

Купувачите избираат и