.

.

Едноставен А-Линија Широки Ремени Чипка Врвот Облека Само Де Ла Mariee Chiffon Краток Мајката на Невестата Фустани До Чипка Назад

Едноставен А-Линија Широки Ремени Чипка Врвот Облека Само Де Ла Mariee Chiffon Краток Мајката на Невестата Фустани До Чипка Назад

DEN 3096.00
DEN 3600.00
-14 %
Од стока


Едноставен А-Линија Широки Ремени Чипка Врвот Облека Само Де Ла Mariee Chiffon Краток Мајката на Невестата Фустани До Чипка Назад
Деколте : Strapless
Sleeve Lengt : Без Ракави
Фустан Должина/Воз : Коленото Должина Боја : Како на Сликата или на Вашата Омилена Боја, Големина : Стандард Големина или Custom Size (Плус Големина се Достапни) Декорација : Чипка Ткаенина : Chiffon Назад : ланче Назад
ве молиме имајте во предвид :
1) цел е само за еден дел од венчаница. Тоа нема да дојде, заедно со сите додатоци, како што се шапка, tulle ракавици,превез и др.
2) Ние имаме свои фабрика,па можете да го изберат сопствени направени или промена на бојата кога ќе се направи за овој фустан .Вие само треба плаќаат 30 долари (за сопствени направени такса) или друга 30 (за боја такса за промена ).Но, бојата се менува и нарачана фустан не може да се врати.Па ве молиме да ја потврдите вашата големина внимателно кога сакате да ја смените бојата ,и ни даде право мерење кога ќе нарачана фустан.
3) не може да биде мало боја разликата помеѓу фото и готови се облекуваат (ова не е грешка). Ви благодариме!
4) Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Боја Шема
Големина На Табелата
Мерење intruction :
На Пример :
Големина на единица : cm или инчен
1. Целосна Биста = 37 инчи
2. Половината = 28 инчи
3. Колковите = 40 инчи
4. горниот биста =
5. под биста =
6. Брадавица да Брадавица =
7. Рамо до рамо =
8. Должина рамо до биста =
9. Пред Должина Рамо до Половината =
10. Надворешниот Нога = (од половината на подот со обувки)
11. Висина = (од врвот до подот без чевли)
12. Фустан во боја =
Забелешка
A.

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16W, 18W, 20W, 22W
Тип На Објект:
Мајката на Невестата Фустани
Фустани Должина:
Колено-Должина
Sleeve Стил:
Резервоар
Силуета:
А-Линија
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Вграден Градник:
Yes
Декорација:
Чипка
Број На Модел На:
85623
is_customized:
Yes
Вистински Слики:
Yes
Ткаенина Тип:
Chiffon
Бренд Име:
elysemod
Состојба:
Нови
Назад:
Zip нагоре , Чипка, или Страна zip до
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Слика Тип:
Вистински Слики
R

Купувачите избираат и