.

.

Guttavalli Жените Црвени Цвеќиња Печати Долго Tassels Shawl Лето Женски Памук Пердуви Шамија Бохемија Ленти Chevron Лист Марами

Guttavalli Жените Црвени Цвеќиња Печати Долго Tassels Shawl Лето Женски Памук Пердуви Шамија Бохемија Ленти Chevron Лист Марами

DEN 367.00
DEN 592.32
-38 %
Од стока


Тип На Објект:
Марами
Бренд Име:
Guttavalli
Број На Модел На:
MF004
Пол:
Жените
Материјал:
Chiffon
Марами Должина:
>175cm
Марами Тип:
Шамија
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Флорални
Стил:
Новина
Тежина:
Around 120g
Материјал:
Памук
Големина:
100*180cm (2cm Tolerance)
R

Купувачите избираат и