.

.

2017 Нова Точка Фолии За Печатење Шамија Жените Сребро Место Фолија Модел Шамија Убава Обвива Shawl Марами Трендовски Hijab Бесплатен Превозот

2017 Нова Точка Фолии За Печатење Шамија Жените Сребро Место Фолија Модел Шамија Убава Обвива Shawl Марами Трендовски Hijab Бесплатен Превозот

DEN 1824.00
Од стока


2017 Нова ТОЧКА фолија Убава долго Шамија
големина : 180*100cm
материјал : viscose
боја : една боја , вистинската боја е сина боја,не сива
минимална количина : 10pcs секоја боја,
стил : моден стил ,

Тип На Објект:
Марами
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Марами Тип:
Шамија
Шаблон Тип:
Dot
Број На Модел На:
AF-019
Марами Должина:
>175cm
Бренд Име:
IFIIIRISI
Материјал:
Полиестер
боја:
една боја
Големина:
180*100cm
Материјал:
Viscose
Погоден Сезона:
Лето Есен Зима Пролет
R

Купувачите избираат и