.

.

Мотоцикл Черепот Дух Лице Windproof Маска Отворено Спортски Топло Ски Капи Велосипед Велосипед Balaclavas Маски Шамија Ноќта На Вештерките Маски

Мотоцикл Черепот Дух Лице Windproof Маска Отворено Спортски Топло Ски Капи Велосипед Велосипед Balaclavas Маски Шамија Ноќта На Вештерките Маски

DEN 86.00
DEN 95.52
-10 %
Од стока


Мотоцикл Черепот Дух Лице Windproof Маска Отворено Спортски Топло Ски Капи Велосипед Велосипед Balaclavas Маски Шамија ноќта на Вештерките Маски за Име : 1 Pcs* Лицето Маска, Вратот Материјал : Полиестер
Објектот големина : Прибл.Должина : 25cm/9.82 во 50cm/19.65 во Објектот тежина : Околу 35g / 1.23 оз Пакет Листата : 1 Pcs* Лицето Маска, Вратот
На дознака : Бидејќи Alipay е најбрзо и најбезбедно начин и за купувачот и за продавачот, можеме да го прифатиме alipay. Ве молиме контактирајте со нас од страна на али пораката веднаш, ако сакате да ја откаже нарачката, ние ќе ви помогнат да ја откажете. Превозот услови : 1 : Објектот ќе биде предаден во рок од 5 работен ден по уплатата примена. (Со исклучок на викенд и празници формулиран.) 2 : Ако објектот треба испраќаат преку воздушен превоз, таа ќе се 15-30 дена, ако го изберат експрес испорака, ве молиме ги споделите со нас пред да го купат тоа. Сите парцела во сопственост на следење на број. 3 : Ако не го добиете вашиот објект во нормален период, контактирајте со нас прв и ќе ни биде мило да се справи со добро за што ПОБРЗО. 4 : Со цел да се спречи испорака неуспех, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса информации се точни и оставете ни го вашиот телефонски број.

Тип На Објект:
Марами
Марами Тип:
прстен
Марами Должина:
60см-80см
Број На Модел На:
WJ001
Бренд Име:
DFGUS
Материјал:
Полиестер
Стил:
Моден
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Мажи
Шаблон Тип:
Печати
Големина:
Approx.Length
Тежина:
About 35g / 1.23oz
Пакет Листа:
1Pcs* Лицето Маска, Вратот Потоплите
Потекло:
Кина
Тип:
Skullies & Beanies
R

Купувачите избираат и