.

.

медицински ортопедски инструмент Intramedullary помине инструмент валута Т Брз cannulated се справи со шупливи Брзи промени клип рачка

медицински ортопедски инструмент Intramedullary помине инструмент валута Т Брз cannulated се справи со шупливи Брзи промени клип рачка

DEN 6192.00
Од стока


Тип На Објект:
Масажа & Релаксација
Примена:
Телото
Бренд Име:
HUATRAU
Број На Модел На:
Intramedullary помине инструмент валута Т Брзо се справи со
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
R

Купувачите избираат и