.

.

Мускулите Се Релаксираат Со Полно Тело, Vibrating Massager Машина Електрични Инфраред Чешел Четка Масажа Батерија Домашна Употреба (Office Use За Родители

Мускулите Се Релаксираат Со Полно Тело, Vibrating Massager Машина Електрични Инфраред Чешел Четка Масажа Батерија Домашна Употреба (Office Use За Родители

DEN 2587.20
Од стока


започнете
крајот
Материјал : ABS+силикони
Моќност : Вграден-во батеријата
Влезен напон : AC220 V,(НИ приклучок)
Големина : 41 * 11cm
Пакет листа : 1 Massager, 1 рачка

Тип На Објект:
Масажа & Релаксација
Големина:
Multi Size SML
Примена:
Телото
Бренд Име:
HOGNSIGN
Материјал:
ABS
Број На Модел На:
масажа на главата
масажа алатка:
масажа на главата
масажа:
Стрес Ослободување
здравје алатка:
vibrating масажа
Електронски Масажа На Главата:
Ги релаксираат мускулите.
Massager:
Глава Масажа На Скалп
R

Купувачите избираат и