.

.

BYRIVER Најдобра Цена Електрични Мускулите Stimulator ЕМС Електроди Подлога Massager Стомачни Мускули Тренер Стимулирање Exerciser Уред

BYRIVER Најдобра Цена Електрични Мускулите Stimulator ЕМС Електроди Подлога Massager Стомачни Мускули Тренер Стимулирање Exerciser Уред

DEN 270.00
DEN 300.48
-10 %
Од стока


BYRIVER Електрични Безжична Мускулите Stimulator ЕМС Тренер Електроди Подлога Massager Abs Абдоминална Стимулирање Exerciser Уред
Карактеристики : 1. Фирмите, ги Зајакнува и Затегнува Мускулите 2. Електромагнетни пулсира помош фирма и да го дефинирате вашиот јадро со зајакнување на мускулни контракции 3. Лесно далечинско управување со 6 модови. 4. Електрични мускулна стимулација (ЕМС) Технологија 5. 1 пати на ден, 15-20minutes на време 6. Со користење на оригиналните обука пулсот со ниска фреквенција Спецификации : Боја : Црна и Бела Авто програми : 6 Батерија : 2*AAA(не се вклучуваат) Сертификат : CE/EMC,ROHS
1655692712761568

Тип На Објект:
Масажа & Релаксација
Големина:
Medium
Бренд Име:
BYRIVER
Број На Модел На:
MP100
Материјал:
Силикони
Примена:
Абдоминална
R

Купувачите избираат и