.

.

За JK-8990 Заб носителот ,шиење делови број 11407002

За JK-8990 Заб носителот ,шиење делови број 11407002

DEN 57.60
Од стока


Состојба:
Нови
Тип:
Индустриска Машина За Шиење
Механички Конфигурација:
Пост-Кревет
Бренд Име:
Златен Орел
Се Хранат Механизам:
Повеќе
Бод Формирање:
Overlock Бод
R

Купувачите избираат и